Diesel Saat Kordonu Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Diesel Markası Nasıl Doğdu ?

Tüm marka ve modellere uygun saat kordonu ithalatı ve ihracatı yapan saatevi.com web sitemiz üzerinde diesel uyumlu saat kordonları da bulunuyor.

Diesel markası; Yüzlerce ünlünün keyifle kullandığı markanın hikayesi 1978 yılında başladı. İtalyan modacı Renzo Rosso  15 yaşından itibaren kendi kot pantolonlarını tasarlayıp, arkadaşlarına satmaya başladı. Tasarımları ve pazarlama başarısıyla kendinden sıkça söz ettiren marka, gün geçtikçe sadece ünlü bir giysi markası olmaktan çıkmış, güneş gözlükleri, parfümler, ayakkabı, ve kol saati gibi bir çok alanda üretim yapmaya devam etti. Günümüzde ise Diesel, 80 ülkede, 5000 + mağazaya sahip olan bir moda devi haline geldi.

diesel saat kordonu 1
diesel saat kordonu 2

Diesel Saatlerin Kalitesi ve Tasarımı

Kol saatleri söz konusu olduğunda da Diesel kendine özgün tasarımı ve kalitesi ile rakiplerinden sıyrılıyor. Diesel saatler, kolunuza taktığınızda kendine özgü şık tasarımı ile dikkatleri üzerinize çekmeyi başarıyor. Genelde büyük yapılı, fonksiyonel yapısı ile hem erkeklere hemde kadınlara hitap edebilmeyi başarıyor. İlk bakışta lüks tasarımı ile insanları etkilemeyi başarıyor.

Peki, Diesel Saatler Kaliteli Midir?

Söz konusu moda markalarının saatleri olduğunda kalitesi ve fonksiyonelliği hakkında bizleri bir düşünce alıyor. Ama merak etmeyin! Diesel saatler, dünyaca ünlü Fossil saat markası tarafından destekleniyor ve en yüksek teknoloji ve en kaliteli malzemelerle üretiliyor. Sizde bu kaliteyi deneyimlemek ve ürünlere sahip olmak için saatevi.com web sitemiz üzerinde inceleme yapabilir ve diesel saatlere en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Diesel Saat Kordonu Modelleri Burada…

Eğer sizde bir diesel saat sahibi iseniz bu saatlere uygun saat kordonlarını bulabileceğiniz, çeşit çeşit modele sahip web sitemizi incelemesiniz. Diesel saatlere ait Diesel saat kordonu modellerinden web sitemiz içerisinde Diesel DZ4280, Diesel DZ4246, Diesel DZ4204, Diesel DZ4343, Diesel 1467, Diesel 1430 gibi bir çok modele ait saat kayışları bulunuyor. Eğer bu modellerden birine sahipseniz web sitemizi inceleyebilir ve saatinize uygun modelleri bulabilirsiniz.

diesel saat kordonu modelleri