Seiko Saat Kordonu Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Seiko Markasının Hikayesi…

Seiko saat kordonu modellerinden bahsetmeden önce biraz markadan bahsedelim…

Seiko markasının doğuşu tam olarak 1881 na isabet ediyor. Öncelikle küçük bir işletme olarak ortaya çıkan marka saat üretiminden evvel iş hayatına ticaret ile başlamıştır. Tokyo’nun Ginza bölgesinde saat ve mücevher ticareti yapmıştır. Bu durum da ilerleyen yıllarda markanın üretime geçiş sürecindeki sermayeyi yaratmıştır. Bu küçük işletmenin sahibi ise Kintaro Hattori’dir. Saat ve mücevher ticaretiyle geçen 11 yıldan sonra Seiko artık işleri büyütmeyi hedeflemiştir. 1892 yılında ise Seikosha ismiyle saat üretime de başlamış ve çok kısa zamanda marka bilinirliğini arttırmayı başarmıştır. Günümüzde 220 milyar Japon Yen’ine yakın bir geliri ve 7000 civarı çalışanı ile Seiko Saat markasının merkezi Tokyo’nun Minato bölgesinde bulunmaktadır. Şirketin günümüzdeki yönetim kurulu başkanı ise Shinji Hattori’dir.

seiko-saat-kordonu
seiko-saat-kordonu

Seiko Saat Kordonu

Saatevi.com sizi kaliteli ürünler ile buluşturmaya devam ediyor. Eğer sizinde Seiko saat kordonuna ihtiyacınız var ise sitemiz üzerinden size uygun modeli seçebilir, inceleyebilir ve en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Diğer dünyaca ünlü saat markalarında olduğu gibi ürün çeşitlerimiz içerisinde Seiko modellerine uygun saat aksesuarları da mevcut. Ürün modellerimiz arasında Silikon, Plastik ve Hakiki deri bazı Seiko saat modellerine uygun saat kayışları bulunuyor. Burada dikkat etmeniz gereken saatinize uygun ölçülerde saat kordonu seçimini yapmak olacaktır, gerisini bize bırakın…

Seiko Saat Kordonu Fiyatları ve Özellikleri

Web sitemizdeki Seiko saat kordonu modellerimizi incelediğinizde bütçenize uygun modelleri görebileceksiniz. Genel olarak ise fiyatlarımız 49 TL ile 159 TL arasında ortalama olarak değişmekte. Aslında bakılacak olur ise fiyatlarımızın gayet uygun olduğunu düşünüyoruz. Saatevi.com prensip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutup, kaliteli ve uygun fiyatları sizlerle buluşturabilmeyi hedefler.